Dom Trnava

Rodinný dom 3 + 1 so skladmi v Trnave / stav: predané

Ponúkame na predaj RD 3 + 1 pôvodne ako statok, ktorý bol v rokoch 1960 – 1967 prestavaný na opravovňu poľnohospodárskych strojov. Na dome vykonaná rekonštrukcia strechy v roku 2009. Kúrenie elektrické 220/380V z roku 2008, vlastná studňa. Teplá voda bojler a veľká nádrž na odpady. Možnosť napojenia na plyn, prípojka v stene. Sú tu dva sklady, dve dielne s montážnou jamou, dve haly po 220m ² s výškou 5m, sklad 100m ² a ešte jeden plechový sklad 130 m². Spevnená plocha 3 000 m², záhrada 1 000 m² a orná pôda 2 000 m². Celý objekt je oplotený. Dielne vykurované kúrením na mazut a sklady fukáre. Na pozemku je domček 1 + 1 pred rekonštrukciou vhodný ako na trvalé bývanie, tak pre komerčné účely.

Trnave – Predaj malého bytového domu so 4 byty. / stav: predané

Predávame malý bytový dom so 4 byty. V dome sa nachádza 2 x garsónka, 1 x byt 1 + 1, 1 x byt 2 + kk. Byt 2 + kk možno rozdeliť na dve samostatné garsonky. Nové plastové okná, nová kúpeľňa s WC. Dom sa nachádza v pokojnej a vyhľadávanej lokalite – Trnava. K domu patrí malý dvor kde je možné grilovanie, či jna forma relaxácie. Výborná dostupnosť do centra pešo (10-15min.), zimný štadión (5min.), zastávka MHD (2.min), nákupné centrum Kaufland (5-10min.). Výborná podnikateľská investície. Pomôžeme Vám zaplniť dom nájomníkmi, alebo zaistíme financovanie nehnuteľnosti.

Predaj RD, 460M ² v Trnave / stav: predané

Predaj RD, 460M ² so záhradou v Trnave. Dom je priestranný, slnečný, dýchajú v ňom prírodné materiály. Dom je po rozsiahlej rokonstrukci, nové rozvody, strecha, vykurovanie je zabezpečené kotlom na plyn a celé prízemie domu je možné vykurovať oddelene krbom s výmenníkom. V suteréne domu je cca 160 m², ktoré sú v súčasnosti dielňou, pivnicou, garážou a technickou miestnosťou, ale možno ich využiť na podnikanie, skladové priestory, kancelárie, bývanie, vstup do suterénu je možný úplne oddelene od domu is príjazdom áut. Prízemie pozostáva z obývacej izby s jedálňou a zimnou záhradou so vstupom na veľkú terasu (cca 400 m²) a balkónom, ďalej je tu kuchyňa so špajzu a jedálenským kútom, spálňa a izba. Prvé poschodie funguje ako samostatná bytová jednotka, kde je veľká stredová miestnosť, 2 izby, kuchňský kút a kúpeľňa, celé poschodie lemujú terasy. Dom obklopuje krásna členitá záhrada vybavená pergolou na posedenie, skleníkom (cca 60m ²), jazierkom a pergolou na auto, na záhrade sú krásne okrasné stromy, kríky a rastliny. Sídlo je na konci pokojnej časti s nádherným výhľadom na okolie, celá výmera číta 1408 m². Jedná sa o jedinú nehnuteľnosť tohto charakteru v tesnej blízkosti a obľúbené lokalite Trnava. ODPORÚČAME!

Rodinný dom 4+1, 2x garáž, pozemok 1610 m², Trnava / stav: predané

Ponúkame na predaj rodinný dom s dispozíciou 4 +1, Trnava. Prízemie domu tvorí obývacia izba, kuchyňa s jedálenským kútom, spálňa, zádverie, hala, sklad a kúpeľňa s vaňou a wc. V prvom poschodí je obývacia izba, spálňa s balkónom, priestranná hala s terasou, kúpeľňa a wc. Vzhľadom k tomu, že poschodie je prístupné zo schodiska v hale, možno dom rozdeliť na dve bytové jednotky 2 +1 a 2 + kk. Dom je napojený na vodovod a kanalizáciu, plynová prípojka je v pilieri na hranici pozemku. Kúrenie elektrickými priamotopy alebo krbovými kachľami. Dom má novú strechu, ostatné časti domu vyžadujú čiastočnú rekonštrukciu. Na pozemku sa ďalej nachádza samostatná dvojgaráž a murovaný záhradný domček s krbom slúžiace na relaxáciu. Celková plocha pozemku je 1 610 m², obytná plocha domu 235 m². Dom sa nachádza na okraji pôvodnej zástavby v susedstve novo vznikajúceho areálu. V mieste sú dve materské školy, obchod, reštaurácia. Ďalšie široké nákupné možnosti ponúka 4 km vzdialené OC. Ku spojenie do Trnavy je možné využiť vlakové spojenie alebo autobusy MHD. Cesta autom do centra trvá dvadsať minút.

Luxusný funkcionalistický Rodinný dom 5 + kk, Trnava / stav: predané

Predaj rodinného domu v záverečnej fáze výstavby, ktorý má dispozícii 5 + kk, úžitkovú plochu 174 m², zast. pl. 110 a pozemok o rozlohe 367 m². K príslušenstvu patrí garáž a terasa o rozlohe 27 m². Klient si môže vybrať povrchy podláh, sanitu, obklady a pod Luxusné vybavenie v štandarde a lokalita na kraji lesa podčiarkujú výnimočnosti tohto projektu. Výborná dopravná obslužnosť a všetka občianska vybavenosť je priamo v mieste. 5 min. od projektu sa nachádza stanica a zároveň obchodné centrum. Školy, škôlky a lekára je možné využívať. V prípade záujmu o ďalšie informácie k projektu a voľným domom neváhajte kontaktovať priamo makléra.

Predaj RD 6 + 2, Trnava / stav: predané

Ponúkame na predaj rodinný dom 6 +2 – Trnava. Jedná sa o samostatne stojaci murovaný dom, ktorý má jedno nadzemné podlažie, podkrovie a je čiastočne podpivničený. Dispozične obsahuje v PP chodbu (plynový kotol ÚK), uhoľnatý (kotol ÚK na tuhé palivo) a 2x sklad. V 1.NP je zádverie, chodba so schodiskom, kuchyňa, špajza, 3x izba (v jednom krb), kúpeľňa s WC (vaňa) a práčovňa. V podkroví sa nachádza chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a 2 izby. Dom napojený na vodovod, elektroinštaláciu, kanalizáciu, vykurovanie plynom alebo krbom v jedálni. Na pozemku stojí garáž pre 1 auto. Všetka občianska vybavenosť v blízkosti (MŠ, ZŠ, lekár, pošta, autobus …).

Rodinný dom 6 + 1 po rekonštrukcii, bazén, terasa, pergola s krbom / stav: predané

Ponúkame na predaj rodinný dom s dispozíciou 6 +1, Trnava. V prízemí domu sa nachádzajú tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, wc, technická miestnosť a vstupná hala. V poschodí je izba s krbom a dve spálne. Na spálne nadväzuje podkrovný priestor, ktorý je možné využiť na zabudovanie ďalšie priestranné miestnosti. V samostatnom murovanom prístavku je presklená pergola s krbom, dva sklady, pivnica a dielňa. Smerom do záhrady na dom nadväzuje zastrešená terasa. Na záhrade je umiestnený krytý bazén s filtráciou a vyhrievaním. Na dvore je možné parkovať až štyri automobily. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu a plyn. Ústredné kúrenie zabezpečuje plynový kotol alebo kotol na tuhé palivo. Dom bol priebežne udržiavaný a čiastočne rekonštruovaný (napr. fasáda, plastové okná). Obytná plocha domu je 190 m², pozemok 1240 m². Dom sa nachádza vo veľmi pokojnej lokalite. V druhej časti rozľahlej záhrady je možné postaviť ďalší samostatný rodinný dom s vlastným vjazdom na pozemek.V mieste je materská a základná škola. Obec bezprostredne nadväzuje na okrajovej časti mesta Trnava, ktorý ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. OC je dosiahnuteľné za niekoľko minút vlakom alebo niekoľkých autobusovými linkami.

Prenájom RD 5 +1 so záhradou, Trnava / stav: prenajaté

Prenájom radového tehlového RD 5 +1 v Trnave. Jedná sa o čias. podpivničený dom so záhradou o výmere cca 265 m². Plocha pozemku je 456 m², zastavaná 190 m². Dom prešiel rekonštrukciou-nová strecha, zateplenie, omietky, čiastočne plastové okná, nová drevená terasa. V prízemí domu sa nachádza obývacia izba s krbom, nová kuchyňa, nová kúpeľňa so sprchovacím kútom. V poschodí sú potom 4 nepriechodné izby, kúpená s vaňou a výstup na drevenú terasu. Na záhrade sa nachádza udiareň a sú tu k dispozícii technická miestnosť a dielňa. Dom bol zrekonštruovaný v roku 2009 a je ihneď k nasťahovaniu.

Aktuálna ponuka: Reality Trnava

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist