Pozemok Trnava

Bývanie a investície v Trnave / stav: predané

Ponúkame atraktívne pozemok v kľudnej a tichej, okrajovej vilovej časti Trnava o výmere 1160 m² pre výstavbu luxusné, rezidentná vily postavené v klasicistickom štýle 30. roky, ale aj inú nehnuteľnosť. Zosieťovaný pozemok s voľným výhľadom do krajiny je rovinný a je tu nová príjazdová komunikácia. Vila je plánovaná do prednej časti pozemku, zadná časť tak zaistí …

Predaj pozemku, 600 m², Trnava / stav: predané

Predaj pozemku v v Trnave. Pozemok má výmeru 600m ², elektrina a plyn sú v kapličkách na hranici pozemku, vodovod a kanalizácia sú v komunikácii pri hranici pozemku (projekt na pripojenie je k dispozícii) a na pozemku je studňa. Ďalej sa na pozemku nachádza domček o zastavanej ploche 40m ², ktorý je určený ku kompletnej prestavbe či demolácii. Možno zastaviť až 180 m² rodinným domom. Pozemok je rovinatý, prístupová komunikácia so zámkovou dlažbou je na severnej strane pozemku. Pozemok sa nachádza v staršej zástavbe, 5min od centra (škola, škôlka, obchody, zastávka MHD – bus 10min).

St.pozemek ponúkajúce absolútne súkromie – zníženie ceny / stav: predané

Ponúkame Vám na predaj výnimočný pozemok na stavbu RD o celkovej veľkosti 1468 m² v Prahe 9, Újezd ​​nad Lesy. Parcela je rovinatá v zástavbe nových rodinných domov v ul Ochozská. Pozemok ponúka absolútne súkromie, pretože je ukrytý medzi už postavenými rodinnými domami as ulicou Ochozská je spojený súkromnú príjazdovú komunikácií. Všetky siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) sú u hranice pozemku u verejnej komunikácie. Hranice pozemku susedí s malým lesíkom. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, športové areály, v pešej vzdialenosti je Klánovický les a kúpalisko. Výborná dopravná dostupnosť (PID, vlak, BUS). Pozemok Vám ponúka stavbu rodinného domu, ktorý bude ušetrený nepríjemným pohľadom z ulice. Ak je Vašou hlavnou prioritou pokoj a súkromie, môžem Vám pozemok vrelo odporučiť.

Pozemok 1080 m² pre rekreáciu, šport, Trnava / stav: predané

Exkluzívna ponuka investičného pozemku v centre Trnavy. Pozemok sa nachádza v rozvíjajúcej časti, neďaleko stanice. U pozemku sú všetky inžinierske siete a vedie k nemu spevnená prístupová cesta. Pozemok je vhodný k športovému, rekreačnému i komerčnému využitiu (koncept nového územného plánu). V súčasnej dobe je pozemok využívaný ako záhrada s celoročne obyvatelnými stavbami. Viac informácií a prehliadku Vám ihneď zariadi náš realitný maklér.

Veľmi pekný stavebný pozemok Trnava, 733 m² / stav: predané

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o rozlohe 733 m² v Trnave v kľudnej časti obce. Pozemok sa nachádza v lokalite so starou zástavbou. Všetky siete na hranici pozemku. Vzhľadom k lokalite veľmi zaujímavá cena. Hypotéku zariadime.

Stavebný pozemok 816m ², Trnava – priamo pri lese / stav: predané

HK Vám ponúka stavebnú parcelu o výmere 816m ², ktorá sa nachádza v zastavanej vilovej lokalite priamo pri Lese. Pozemek je obdĺžnikového tvaru, rovinatý. Prístupová komunikácie je zo zámkovej dlažby. Z IS je k dispozícii elektrina, plyn, vodovod a kanalizácia priamo na pozemku . Je v dosahu MHD zastávka 200m od pozemku. Mestská časť zabezpečuje všetku základnú občiansku vybavenosť MŠ, ZŠ, obchody, zdravotníctvo atd.Cena je bez právneho servisu, provízie a poplatky na katastri.

Atraktívny stavebný pozemok 1131 m², Trnava / stav: predané

Atraktívny rovinatý pozemok sa nachádza v zaujímavej lokalite mestskej časti Satalic. Všetky IS pri pozemku. Veľmi dobré dopravné spojenie, zastávka BUS cca 250 m. Poznámka: prípadné zobrazenie v mape nemusí zodpovedať skutočnej polohe nehnuteľnosti.

Predaj pozemku, 773 m², Trnava / stav: predané

Predaj pozemku. Ponúkame na predaj pozemok o výmere 773 m² v Trnave. Pozemok je rovinný, výhodne orientovaný (prístup zo severovýchodu), na pozemku sú všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, vodovod i kanalizácia. Dobrá poloha v rámci lokality, v tesnom susedstve starej zástavby. Záhrada susedí so záhradou staršieho domu, bude vždy výhľad do zelene, nemožno ju zastavať. Na susedných pozemkoch už dokončená výstavba. V mestskej časti k dispozícii úrad, potraviny, škola a škôlka, lekári, ostatní občianska vybavenosť v neďalekej obci. Dobrá dopravná dostupnosť, bus alebo na vlak do obce a odtiaľ cca 20 minút do centra. Možnosť ihneď stavať.

Na predaj pozemky v Trnave ku komerčnému využitiu / stav: predané

Na predaj tri spojené pozemky v Trnave u autobusovej zastávky vhodné ku komerčnému využitiu. Celková plocha pozemkov je 891 m² a sú katastrálnymi vedené ako manipulačné a iná plocha. Tieto pozemky sú veľmi dobre prístupné pri hlavnej cesty a nachádza sa medzi výstavbou nového rezidenčného projektu a plánovanou výstavbou dátového centra. Pre bližšie informácie volajte maklérka.

Pozemok 1 808 m², Trnava / stav: predané

Krásny rovinatý pozemok o výmere 1808 m² vhodný na stavbu rodinného sídla, alebo k realizácii developerského zámeru: stavby rodinných, alebo bytových domov. Inžinierske siete – prípojka voda, plyn, elektrina 220/380, výstavba kanalizácie plánovaná v najbližších rokoch. Obytné územie s percentom zastavanosti 30%, podlažnosť – 3NP, 1PP, výnimočná investičnú príležitosť.

Aktuálna ponuka: Reality Trnava

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist